Vi som svarar i telefon eller på mejlen sitter i Borås, där ADinQ har sitt hjärta. Vi gör allt vi kan för att hjälpa dig med din förfrågan snabbt och enkelt.
Allmänna frågor och prisinformation
Frågor till vår ekonomiavdelning
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.
adinq colorbaradinq colorbar
Vi söker nu mediesäljare i Stockholmsregionen. Klicka här för att läsa mer eller göra er ansökan.
Vi behöver förstärka vårt team med ytterligare en målmedveten och kreativ mediasäljare i Gävle-Sandviken området. Klicka här för att läsa mer eller göra er ansökan.
Vi söker nu en mediesäljare till vårt kontor i Borås! Klicka här för att läsa mer eller göra er ansökan.
Vi har inga tjänster att erbjuda just nu!​
Hej!

Kul att du kikade in här. Vi är alltid på jakt efter drivna säljtalanger som har passion för göra affärer och vill arbeta med digitala marknadsplatser inom media och DOOH – Digital Out of Home Media. Är du intresserad och vill veta mer så hör av dig med en kort beskrivning till Micael Carnbrand på micael.carnbrand@adinq.se
Ser fram emot att höra av dig!

Varma hälsningar
Micael Carnbrand
Försäljningschef ADinQ

Drivkraften bakom ADinQ

Läs mer
Backoffice
Louise Honk
Föräldraledig
Telefon: 0702-633552
E-Post: louise.honk@adinq.se
Jenni Holmberg
Backoffice
Telefon: 0722-486883
E-Post: jenni.holmberg@adinq.se
Säljare
Tina Back
Försäljningschef
Telefon: 021-4403401
E-Post: tina.back@adinq.se
Roger Svensson
mediesäljare Södra Sverige
Telefon: 033-7222587
E-Post: roger.svensson@adinq.se
Sylvester Kwiatkowski
Mediesäljare Södra Sverige
Telefon: 0725-990411
E-Post: sylvester.kwiatkowski@adinq.se
Jon Alm
Mediesäljare Södra Sverige
Telefon: 033-7222589
E-Post: jon.alm@adinq.se
Magnus Einarsson
Mediesäljare Västra Götaland
Telefon: 033-7222401
E-Post: magnus.einarsson@adinq.se
Patrik Adqvist
Mediesäljare Västra Götaland
Telefon: 033-7222402
E-Post: patrik.adqvist@adinq.se
Lars Axelsson
Mediesäljare Västra Götaland
Telefon: 033-7222413
E-Post: lars.axelsson@adinq.se
Jonna Borg Zeidlitz
Mediesäljare
Telefon: 0704-909811
E-Post: jonna.borg.zeidlitz@adinq.se
Johanna Edström
Mediesäljare Värmland
Telefon: 0729-612784
E-Post: johanna.edstrom@adinq.se
Andy (Ann-Charlotte) Hjorth
Mediesäljare Stockholm - Uppsala
Telefon: 0721-672682
E-Post: andy.hjorth@adinq.se
Jeanette Nilsson
Mediesäljare Gävle - Dalarna
Telefon: 0721-879731
E-Post: jeanette.nilsson@adinq.se
Lina Norrman
Innesälj / Norrland
Telefon: 0702-836908
E-Post: lina.norrman@adinq.se
Niclas Andersson
Innesälj / Norrland
Telefon: 0725-990409
E-Post: niclas.andersson@adinq.se
Administrationen
Stefan Sjöberg
Operativ chef
Telefon: 033-7222406
E-Post: stefan.sjoberg@adinq.se
Kenneth Qvarfordt
teknik & IT-Chef
Telefon: 033-7222416
E-Post: kenneth.qvarfordt@adinq.se
Jonas Pettersson
Teknik / IT
Telefon: 033-7222584
E-Post: jonas.pettersson@adinq.se
Josefine Thyrén
Ekonomi / order
Telefon: 0729-641403
E-Post: josefine.thyren@adinq.se
Marie Thyrén
Ekonomi / fakturor
Telefon: 033-7222408
E-Post: marie.thyren@adinq.se
Peder Norinder
Montör
Telefon: 0701-808089
E-Post: peder.norinder@adinq.se
Produktionsteamet
Martin Lövgren
Produktionschef
Telefon: 033-7222417
E-Post: martin.lovgren@adinq.se
Henrik Skoglund
Producent / 3D animation / Web
Telefon: 033-7222407
E-Post: henrik.skoglund@adinq.se
Linus Karlsson
Producent
Telefon: 033-7222585
E-Post: linus.karlsson@adinq.se
Anna Ebenhag
Produktionsassistent
Telefon: 033-7222414
E-Post: anna.ebenhag@adinq.se
Tommy Doverhag
Filmfotograf
Telefon: 0701-890406
E-Post: tommy.doverhag@adinq.se
Mattias Sundberg
Producent
Telefon: 0709-348327
E-Post: mattias.sundberg@adinq.se
Fredrik Frisenbrink
Producent
Telefon: 033-7222581
E-Post: fredrik.frisenbrink@adinq.se
Kristian Thörnblom
Producent
Telefon: 0709-787508
E-Post: kristian.thornblom@adinq.se
Till toppen
Denna webbläsare är gammal och behöver uppdateras för att denna sida ska se rätt ut.
Ni kan klicka nedan för att ladda ner senaste versionen av er webbläsare.