Vi som svarar i telefon eller på mejlen sitter i Borås, där ADinQ har sitt hjärta. Vi gör allt vi kan för att hjälpa dig med din förfrågan snabbt och enkelt.
Allmänna frågor och prisinformation
Frågor till vår ekonomiavdelning
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.

Dagens ADinQ

Läs mer
Delägare
Magnus Einarsson
Delägare
Telefon: 033-7222401
E-Post: magnus.einarsson@adinq.se
Patrik Adqvist
Delägare
Telefon: 033-7222402
E-Post: patrik.adqvist@adinq.se
Annica Davidsson
Ekonomiansvarig
Telefon: 0707-706551
E-Post: annica.davidsson@adinq.se
Säljare
Tina Back
Försäljningschef
Telefon: 021-4403401
E-Post: tina.back@adinq.se
Almir Saljihi
Innesäljare
Telefon: 0733-971091
E-Post: almir@adinq.se
Christer Eriksson
Mediesäljare Södra Norrland
Telefon: 0706-887730
E-Post: christer.eriksson@adinq.se
Gunnar Johansson
Mediesäljare Mälardalen
Telefon: 0730-938760
E-Post: gunnar.johansson@adinq.se
Malin Fredriksen
Innesäljare
Telefon: 0707-194477
E-Post: malin@adinq.se
Mikaela Eriksson
Innesäljare
Telefon: 0733-953593
E-Post: mikaela.eriksson@adinq.se
Lars Axelsson
Mediesäljare Västra Götaland / Småland
Telefon: 033-7222413
E-Post: lars.axelsson@adinq.se
Shna Majed
Innesäljare
Telefon: 0730-838005
E-Post: shna@adinq.se
Tim Holmquist
Innesäljare
Telefon: 0707-194440
E-Post: tim@adinq.se
Andy (Ann-Charlotte) Hjorth
Mediesäljare Stockholm norr
Telefon: 0721-672682
E-Post: andy.hjorth@adinq.se
Jim Fridlund
Säljande Telesäljsledare
Telefon: 0707-134246
E-Post: jim.fridlund@adinq.se
Niclas Andersson
Innesäljare
Telefon: 0725-990409
E-Post: niclas.andersson@adinq.se
Rasmus Säfström
Mediasäljare Mälardalen
Telefon: 0706-887732
E-Post: rasmus.safstrom@adinq.se
Produktion
Martin Lövgren
Produktionschef
Telefon: 033-7222417
E-Post: martin.lovgren@adinq.se
Kristian Thörnblom
Producent
Telefon: 0709-787508
E-Post: kristian.thornblom@adinq.se
Till toppen
Denna webbläsare är gammal och behöver uppdateras för att denna sida ska se rätt ut.
Ni kan klicka nedan för att ladda ner senaste versionen av er webbläsare.