Vi som svarar i telefon eller på mejlen sitter i Borås, där ADinQ har sitt hjärta. Vi gör allt vi kan för att hjälpa dig med din förfrågan snabbt och enkelt.
Allmänna frågor och prisinformation
Frågor till vår ekonomiavdelning
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.

Dagens ADinQ

Läs mer
Delägare
Magnus Einarsson
Delägare
Telefon: 033-7222401
E-Post: magnus.einarsson@adinq.se
Patrik Adqvist
Delägare
Telefon: 033-7222402
E-Post: patrik.adqvist@adinq.se
MArie Thyrén
Ekonomiansvarig
Telefon: 0707-706551
E-Post: marie.thyren@adinq.se
Carola Särka Torpin
Back Office
Telefon: -
E-Post: carola@adinq.se
Ida Wånggren
Produktion & Back Office
Telefon: 0707-194477
E-Post: ida@adinq.se
Säljare
Tina Back
Försäljningschef
Telefon: 021-4403401
E-Post: tina.back@adinq.se
Christer Eriksson
Mediesäljare Södra Norrland
Telefon: 0706-887730
E-Post: christer.eriksson@adinq.se
Carolina Eriksson
Mediesäljare
Telefon: 0702-161629
E-Post: carolina@adinq.se
Ingela Engström
Innesäljare
Telefon: 0761-464808
E-Post: ingela@adinq.se
Lars Axelsson
Mediesäljare Västra Götaland / Småland
Telefon: 033-7222413
E-Post: lars.axelsson@adinq.se
Andy (Ann-Charlotte) Hjorth
Mediesäljare Stockholm norr
Telefon: 0721-672682
E-Post: andy.hjorth@adinq.se
Niclas Andersson
Innesäljare
Telefon: 0725-990409
E-Post: niclas.andersson@adinq.se
Jonas Hellqvist
Innesäljare
Telefon: 0707-194440
E-Post: jonas@adinq.se
Oliver Bergqvist
Innesäljare
Telefon: 0707-107855
E-Post: oliver@adinq.se
Amanda Johansson
Innesäljare
Telefon: 0761-429014
E-Post: amanda.johansson@adinq.se
Produktion
Martin Lövgren
Produktionschef
Telefon: 033-7222417
E-Post: martin.lovgren@adinq.se
Kristian Thörnblom
Producent
Telefon: 0709-787508
E-Post: kristian.thornblom@adinq.se
Till toppen
Denna webbläsare är gammal och behöver uppdateras för att denna sida ska se rätt ut.
Ni kan klicka nedan för att ladda ner senaste versionen av er webbläsare.